Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 699.00
kč 1390.00
699.00
Množství:
tisk
Totalní výprodej | Dámské oblečení » Dámské kalhoty a sukně | Pánské oblečení » Pánské kalhoty a šortky

PINGUIN FOREST šedá

PINGUIN FOREST šedá
Kalhoty pro turistiku, outdoor a volný čas, které jsou pohodlné, z příjemného, vzdušného a velmi odolného materiálu, který je opatřen Tefl onovou vodoodpudivou úpravou• 2 boční uzavřené kapsy nad koleny
• 2 přední+1 zadní zipové kapsy
• odnímatelný opasek s rychlosponou
• anatomicky tvarovaná kolena.
Zip: YKK
materiál:
Nylon Wicking - velmi pohodlná prodyšná tkanina ze 100% nylonových vláken, která jsou vyráběna speciální technologií a upravena na tzv. knotový efekt. Tím se vzhledově, ale především pocitově co nejvíce přibližují přírodním vláknům. Výsledná tkanina je měkká, splývavá a na dotek příjemná jako tkaniny z přírodních vláken, zachovává si však tvarovou a barevnou stálost, lehkost, pevnost a odolnost Nylonu. Vlákno s úpravou Wicking navíc dobře odvádí tělesnou vlhkost z pokožky, na rozdíl od přírodních vláken je nenasákavé – tudíž nezadržuje vlhkost a nestudí, ale vlhkost odvede na povrch aby se odpařila a tkanina zůstává suchá.
Teflon - je speciální úprava, při které se vlákna látky napouštějí a upravují za účelem dosažení vysoce vodoodpudivého účinku při zachování původní vzdušnosti, měkkosti a splývavosti upravené látky. Výrobce garantuje, že vodoodpudivý efekt neklesne pod 50% původní úrovně ani po 40 pracích cyklech.
YKK waterresistant je speciální voděodolné provedení zipů pro nepromokavé oděvy.

Běžná cena 1 390,-
Tabulka velikosti
« zpět