Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 1590.00
kč 1700.00
1590.00
Množství:
tisk
Karimatky a podložky » Karimatky samonafukovací

PACIFIC OUTDOOR AO-Aero reg POHW72

PACIFIC OUTDOOR AO-Aero reg POHW72
Mumiová karimatka. Náš originální váhu-šetřící mumiový tvar, recyklovaný hliníkový ventil a sekaná pěna dohromady utvářejí tuto nejlehčí, nejvýkonnější spací karimatku, která kdy byla na trhu. Vrchní materiál je vyrobený z tuhého ripstopového nylonu, který zajišťuje skvělou ochranu proti oděru, propíchnutí a slané vodě.
Barva: červená
Popis: mumiový tvar s bočními polštáři
Rozměr (cm): 51 x 183 x 3,8
Rozměr sbalený (cm): prům. 14 x 26
Váha (g): 765
Mumiová karimatka 4 sezónní.
Série AO - je zde volba: dražší, ale kvalitnější karimatka. Boční polštáře zabraňující "vykulení" ležícího z karimatky.
AO™ Série
Přišli jsme s progresivními návrhy, hodnotnými inovacemi a vzestupy. Mohli bychom snížit váhu šetřením na hustotě pěny a použitím lehkých, netrvanlivých materiálů. Nebojte se, my nebudeme dělat kompromisy. Vybrali jsme variantu rozbití stávající formy a dosažení snížení váhy vytvořením nové. Hlavním rysem všech našich karimatek je snižování váhy použitím vzduchových bočních termo krajů a lehkovážní podpůrné pěny. Náš originální váhu-šetřící mumiový tvar, recyklovaný hliníkový ventil a sekaná pěna dohromady utvářejí tuto nejlehčí, nejvýkonnější spací karimatku, která kdy byla na trhu. Vrchní materiál je vyrobený z tuhého ripstopového nylonu, který zajišťuje skvělou ochranu proti oděru, propíchnutí a slané vodě.
Příslušenství:
Sáček s lepením + obal, 2 ks stahovacích pásků
Použití:
Celoroční použití, vhodné zejména pro letní i zimní táboření a dlouhodobější pobyty v přírodě. Vzhledem k váze a velikosti ve sbaleném stavu doporučena zejména k trekům, kdy počítáme každý gram.

Chraňte před otevřeným ohněm. Nesušte v blízkosti tepelných zdrojů. Čistěte vlažnou vodou s použitím běžných saponátů. Nečistit chemicky.
Návod na použití:
Karimatku rozbalíme a povolíme ventil, čímž dojde k samovolnému plnění vnitřku karimatky. K dosažení lepšího efektu je nutné před uzavřením pomocí ventilu karimatky dofouknout. Při balení povolit ventil, karimatku přeložit v podélném směru, vytlačit vzduch a ventil uzavřít.

Čím více karimatky používáte, tím lépe se nafukují.
Běžná cena 1 700,-
« zpět