Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 4550.00
kč 5090.00
4550.00
Množství:
tisk
Treková obuv » Pánská treková obuv

AKU Zenith II GTX 636.1

AKU Zenith II GTX 636.1
Celokožené velmi lehké goretexové boty s ochranným lemem po obvodu. Asymetrický jazyk a konstrukce boty umožňuje velmi dobrou fixaci kotníku. Podrážka je vylepšená proti lepení bláta a sněhu. Vstřikovaná, napěňovaná podešev, lepené jednotlivé vrstvy podrážky.
Barva: 050 - hnědá
Hmotnost - 1/2 pár č.8: 660g Svršek: nubuk / kůže 1,8mm
Podšívka: GORE-TEX® PerformanceComfort / plnolící úseň
Podešev: Vibram® Plume Hiking EVA
Mezipodešev: dvouvrstvý nahuštěný řezaný materiál EVA
Stélka: CustomFit IMS 162
OBUV MÁ TYTO TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
GORE-TEX Prodyšná, mikroporézní a zároveň zcela voděodolná membrána. Tyto vlastnosti jsou dány faktem, že každý z pórů je 700x větší než molekula vodní páry, ale zároveň 20 000 x menší než sebemenší kapka vody. Chemické a materiální vlastnosti membrány jsou trvanlivé.
HARMONIC LASTING Trvalá harmonie je zaručena využitím vlastní anatomické formy, která je výsledkem mnohaletého testování a studia kineziologie lidské nohy. Systém zaručuje perfektní kontrolu polohy nohy v botě na svahu i při lezení po skalách.
AIR 8000 PATENT fa AKU Je tkaninou, používanou, u AKU bot, jako svrchní materiál, který zaručuje maximální odpařování kožního potu. Propouští 8021g vodních par za 24 hod. Na rozdíl od 700g u běžných látek, odvede tedy 11,5 x více vlhkosti než běžný materiál. Stupeň prodyšnosti je velmi důležitý pro zdraví a pohodu nohy nedochází k napadení mykózou, k zanícení nebo bolestivým otlakům.
ASYMMETRICAL LACING SYSTEM Asymetrické šněrování AKU bot účelně snižuje tlak nadbytečného materiálu a švů na citlivá místa nohy, což známe u většiny turistických bot. AKU upravil boty tak, aby bylo zajištěno přirozené proudění krve nártu nohy.
DYNAMIC ENERGY POINT Nabízí dynamickou podporu nohy, zvyšující volnost ohybu v nártové oblasti boty.
GLOBAL CUSTOM FIT - AKU COMFORT SYSTEM
GLOBAL CUSTOM FIT je systém podpořen léty vývoje a zkušeností AKU. Každý z výrobků AKU se díky tomu dokáže dokonale přizpůsobit náročným požadavkům uživatele.
INTERNAL MIDSOLE SYSTEM - VLASTNÍ TECHNOLOGIE AKU Systém vnitřní podrážkové vrstvy byl v AKU vyvinut za účelem dosažení ještě většího komfortu a maximálního výkonu boty. Díky tomuto exklusivnímu systému noha v botě již nenapadá na tvrdou plochu podrážky, ale na tvárnou mezipodešev boty. IMS dynamicky kopíruje nohu a tak minimalizuje pohyb nohy uvnitř boty, čímž zamezí případnému tření a odírání nohy.

Běžná cena 5 090
« zpět