Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 1999.00
kč 2690.00
1999.00
Množství:
tisk
Sportovní obuv pánská » ASICS pánská | Halová obuv

ASICS GEL - BLADE 3 R004N/7090

ASICS GEL - BLADE 3 R004N/7090
Univerzální halová bota.
Podešev je vytvořena z více druhů směsi pro zajištění lepší adheze na jakémkoliv typu povrchu včetně mokrých míst, se kterými se můžeš na hřišti potkat.
Dynamika, rychlost, speciální směs gumy proti opotřebování, paměťová pěna šetřící Achillovu patu, dvojitá technologie patního odpružení, GELové odpružení, asymetrické šněrování pro lepší přilnutí na nártu to jsou znaky, které ocení každý ambiciózní hráč badmintonu, squashe, florbalu, stolního tenisu či házené.
Vhodnost pro sporty: Volejbal
Doporučené použití: trénink, závodní a turnajové nasazení
Typ porvrchu: hala
Hmotnost obuvi: 342 g
Barva: zelená, černá, stříbrná Vyjímatelná vložka: ano
I.G.S. - Impact Guidance System je vzájemné propojení technologií ASICS pro optimální a přirozený pohyb chodidla od došlapu až po fázi odrazu. Rearfoot GEL- Cushioning Systems - tento systém využívá speciální silikon, který absorbuje působení nárazové síly, tlumí dopady a chrání celý pohybový aparát. NC Rubber Outsole– tato podešev obsahuje více přírodního kaučuku, čímž se zvyšuje přilnavost k povrchu hřiště. WetGrip RubberSponge - vnější část podrážky vyrobená ze speciálních směsí pro lepší přilnavost, a to dokonce i na mokrém povrchu. Magic Sole - ventilovaná mezipodešev a podešev minimalizuje váhu a maximalizuje dýchatelnost boty. Asymmetrical Lacing Design - asymetrické šněrování zabezpečuje lepší padnutí obuvi. Trusstic - systém TRUSSTIC je oporou pro klenbu chodidla, zvyšuje funkční pevnost a navíc redukuje hmotnost. P.H.F. - speciální technologie vnitřní části obuvi zabezpečující ochranu achilovek a výborné padnutí v patní části.

Běžná cena 2 690,-
ASICS GEL - BLADE 3 R004N/7090
« zpět