Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 2890.00
kč 3190.00
2890.00
Množství:
tisk
Sportovní obuv dámská » INOV-8 Dámská

INOV-8 X-Talon 190 men

Extrémně flexibilní bota, kde budete mít skutečně dojem, že máte na chodidlu nalepenu pouze podrážku. Nový aspirant na nejúspěšnější model závodní obuvi z aktuální produkce Inov-8 je ale odlišný od modelu x-talon 212.
Krosová speciálka s vynikajícím kontaktem podešve s podložkou pro elitní běžce. Podešev skvěle drží na všech typech povrchů, za všech klimatických podmínek. Stejně jako ostatní podešve z produkce Inov-8, má i tato přetvarovánu zónu ohybu, čímž je docíleno efektivnějšího a pohodlnějšího ohybu celé boty při běhu, resp. chůzi. Nízkoprofilová mezipodešev perfektně přenáší informace o probíhaném terénu od podešve k chodidlu. Rozdíl ve výšce mezipodešve v patě a ve špici dělá pouze 3 mm, takže při běhu získáte skutečně stabilní pozici při odrazech a dopadech, minimální ztrátu energie a hlavně dokonalý kontakt chodidla s podložkou, který se velmi blíží natural runingu. Svršek je maximálně prodyšný a materiál neabsorbuje vůbec žádnou vlhkost.

Ideální použití: závodní speciálka pro krosy všech distancí. Pro svou lehkost, stabilitu a vynikající kontakt s podložkou si ji určitě velmi oblíbí všichni vyznavači trailů a běhů do vrchu.
Váha: 180 g ( UK 6 )
Podešev: kontaktní
Tlumení: 1
Kopyto: performance
Barva: červená/bílá

Běžná cena 3190,-
« zpět