Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 4299.00
kč 4990.00
4299.00
Množství:
tisk
Treková obuv » Pánská treková obuv

AKU CRESTA GTX 582/052

AKU CRESTA GTX 582/052
Obuv určená pro vysokohorskou turistiku (backpacking) – náročný trekking. Obuv má všechny moderní patenty AKU - DEP, IMS, AIR 8000.
Kombinace trekové a lezecké boty. Bota vhodná na Via Ferraty.
Materiál:
Kůže / GORE-TEX® / Air 8000®
- gumová obsázka
- tuhá a pevná bota
- lehoučká
- vhodná pro plastové mačky
- dobré obouvání
- výborné stahování
- poutko na vytáhnutí jazyku
- většina plochy, u které dochází ke styku z vlhkostí je kožená
Váha - 1/2 pár č.8: 680 g
Podrážka: VIBRAM® Nepal
OBUV MÁ TYTO TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
GORE-TEXProdyšná, mikroporézní a zároveň zcela voděodolná membrána. Tyto vlastnosti jsou dány faktem, že každý z pórů je 700x větší než molekula vodní páry, ale zároveň 20 000 x menší než sebemenší kapka vody. Chemické a materiální vlastnosti membrány jsou trvanlivé.

AIR 8000 PATENT fa AKU Je tkaninou, používanou, u AKU bot, jako svrchní materiál, který zaručuje maximální odpařování kožního potu. Propouští 8021g vodních par za 24 hod. Na rozdíl od 700g u běžných látek, odvede tedy 11,5 x více vlhkosti než běžný materiál. Stupeň prodyšnosti je velmi důležitý pro zdraví a pohodu nohy nedochází k napadení mykózou, k zanícení nebo bolestivým otlakům.
INTERNAL MIDSOLE SYSTEM - VLASTNÍ TECHNOLOGIE AKU Systém vnitřní podrážkové vrstvy byl v AKU vyvinut za účelem dosažení ještě většího komfortu a maximálního výkonu boty. Díky tomuto exklusivnímu systému noha v botě již nenapadá na tvrdou plochu podrážky, ale na tvárnou mezipodešev boty. IMS dynamicky kopíruje nohu a tak minimalizuje pohyb nohy uvnitř boty, čímž zamezí případnému tření a odírání nohy.
DYNAMIC ENERGY POINT Nabízí dynamickou podporu nohy, zvyšující volnost ohybu v nártové oblasti boty. VIBRAM® Značka spolehlivosti, kvality a dokonalosti podrážek.

Běžná cena 4 990,-
AKU CRESTA GTX 582/052 podrážka
« zpět