Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 1399.00
kč 2590.00
1399.00
Množství:
tisk
Totalní výprodej | Běžecké lyžování » Boty dámské

ROSSIGNOL X-5 FW

ROSSIGNOL X-5 FW
Kvalitní dámské turistické boty zaměřené na lyžařky, které milují klasický běžecký styl, ale občas si odskočí také k bruslení. Právě proto je bota opatřena manžetou, která výrazně zlepšuje boční zpevnění a také oporou v oblasti paty. Kombinace těchto prvků totiž zlepšuje obepnutí nohy v a umožňuje maximálně efektivní přenos sil na lyže. Stranou zájmu nezůstává ani pohodlí, které je zejména díky speciálnímu dámskému tvaru boty, měkčí zateplené výstelce a tepelně tvarovatelné botičce na velmi vysoké úrovni. Překrytí celého šněrování v oblasti nártu zase zabraňuje pronikání sněhu do bot a zároveň udržuje uvnitř teplo, což umožňuje zajistit celodenní komfort.

Technologie Rossignol

Lady Fit Tvar přizpůsobený přesně podle anatomie ženské nohy. Bota je díky těmto úpravám užší, což s sebou přináší vyšší komfort, lepší pocit z jízdy a v neposlední řadě také zvýšenou oporu nohy.
Soft Fit Ergonomické a pohodlné překrytí tkaniček, které zabraňuje v pronikání vlhkosti do bot a zároveň zabraňuje teplu unikat, čímž stále udržuje nohy v optimální provozní teplotě.
Thermo Adjustable Fit Po zahřátí na požadovanou teplotu se speciální materiál uvnitř boty zformuje přesně podle tvaru Vaší nohy, čímž se stane vnitřní vložka doslova šitá na míru.
Women Lining Oproti pánským modelů doznala změn nejen vnější část boty, ale také vnitřní. Výstelka je měkčí a zateplená Polartekem, což ještě zvyšuje celkové pohodlí.
váha : 1180g./42

Běžná cena 2 590,-
« zpět