Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 4800.00
kč 5380.00
4800.00
Množství:
tisk
Stany » Stany pro 3 - 4 osoby

JUREK TRAMP 4

JUREK TRAMP 4
Je jednovchodový dvouplášťový "kopulovitý" stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro běžnou turistiku a pobyt v přírodě. Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří předsíň, která umožňuje jak vaření, tak uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou na užších stranách dva větrací vikýře.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování.
Stan se vyrábí pouze v barvě olivově zelené
MATERIÁL:
* Tropiko (vnější stan) je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. o NEPROPUSTNOST je přes 3 000 mm (zpravidla 5000 mm) tlaku vodního sloupce.
* Podlaha je z velmi pevné polyamidové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. NEPROPUSTNOST je přes 10 000 mm tlaku vodního sloupce.
* Vnitřní stan je z prodyšné hydrofóbní polyesterové tkaniny (odpuzuje kapky vody).
* Pruty konstrukce jsou z ušlechtilé duralové slitiny 7001-T6, průměr 9,5 mm.
Ke stanu je možné dokoupit i samostatné obaly zvlášť na vnitřní stan, a zvlášť na tropiko.
ZÁRUČNÍ DOBA je 24 měsíců.
Rozměry jsou uvedeny s tolerancí +/- 3 %!
Hmotnosti vč. příslušenství s tolerancí +/- 5 %!

Běžná cena 5 380,-
JUREK TRAMP 4
JUREK TRAMP 4
« zpět