Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 14490.00
kč 15990.00
14490.00
Množství:
tisk
Stany » Rodinné stany 4 - 8 osob

JUREK GRAND 8

Jedná se o velmi velký a prostorný kempovací stan, jehož konstrukce je tunel. Skládá se ze 4 tyčí (po krajích kratší a ve středu delší), které vypínají tropiko. Ložnice je určena pro 8 osobb a je zavěšena v jedné části stanu.
Dvouplášťový čtyřprutý "tunelový" rodinný stan s jednou ložnicí, určený ke kempování a pobyt v přírodě až do středně až mírně náročných podmínek. Stan se staví celý najednou!
Vnitřní stan (ložnice) je pevně spojen s podlahou. Pomocí olivek je zavěšen z vnitřní strany tropika. Vchody jsou stejně jako větrací okna vybaveny moskytiérou z jemné síťoviny chránící před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je zavěšen na prutech konstrukce pomocí rukávků a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem do ložnicemi je velká předsíň vhodná pro posezení apod.. Vchody lze dostatečně rozepnout a z čelního vchodu lze vytvořit pomocí duralových vzpěr přístřešek proti slunci i mírnému dešti. Ke kotvení slouží úchyty na hranách. Na bocích jsou větrací vikýře.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování.

* Tropiko (vnější stan) je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. o NEPROPUSTNOST je přes 3 000 mm (zpravidla 5000 mm) tlaku vodního sloupce.
* Podlaha je z velmi pevné polyamidové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. NEPROPUSTNOST je přes 10 000 mm tlaku vodního sloupce.
* Vnitřní stan je z prodyšné hydrofóbní polyesterové tkaniny (odpuzuje kapky vody).
* Pruty konstrukce jsou z ušlechtilé duralové slitiny 7001-T6, průměr 9,5 mm.
Každý prut má pro odlišení od neznačkových slitin nápis JUREK S+R 7001-T6 !!!
ZÁRUČNÍ DOBA je 24 měsíců.
Rozměry jsou uvedeny s tolerancí +/- 3 %!
Hmotnosti vč. příslušenství s tolerancí +/- 5 %!


Doprava zdarma.
Běžná cena 15 990,-
« zpět