Skip Navigation

Koupit!

Cena:  kč 10050.00
kč 11220.00
10050.00
Množství:
tisk
Stany » Rodinné stany 4 - 8 osob

JUREK HOTEL 6

JUREK HOTEL 6
Tento model vychází z klasické turistické kopule, což přináší především vyšší stabilitu stanu. Křížení prutů je dokonce na 5 místech v rámci hlavního stanu.
Stan má 2 ložnice po krajích a jednu přilehlou k boku stanu, takže stan slouží až 6 lidem.
Dvouvchodový dvouplášťový pětiprutý "semigeodetický kopulovitý" stan se třemi ložnicemi, určený ke kempování a pobyt v přírodě až do středně náročných podmínek. Stan se staví celý najednou!
Vnitřní stany (ložnice) jsou pevně spojeny s podlahami. Pomocí olivek jsou zavěšeny z vnitřní strany tropika. Vchody jsou stejně jako větrací okna ložnice vybaveny moskytiérou z jemné síťoviny chránící před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je zavěšen na prutech konstrukce pomocí rukávků a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Mezi ložnicemi je velká předsíň vhodná pro posezení apod.. Hlavní vchod lze dostatečně rozepnout a vytvořit před jedním z nich pomocí duralových vzpěr přístřešek proti slunci i mírnému dešti. Ke kotvení slouží úchyty na hranách. Na bocích jsou větrací vikýře.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování.

* Tropiko (vnější stan) je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. o NEPROPUSTNOST je přes 3 000 mm (zpravidla 5000 mm) tlaku vodního sloupce.
* Podlaha je z velmi pevné polyamidové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem. NEPROPUSTNOST je přes 10 000 mm tlaku vodního sloupce.
* Vnitřní stan je z prodyšné hydrofóbní polyesterové tkaniny (odpuzuje kapky vody).
* Pruty konstrukce jsou z ušlechtilé duralové slitiny 7001-T6, průměr 10,2mm.
Každý prut má pro odlišení od neznačkových slitin nápis JUREK S+R 7001-T6 !!!
Rozměry jsou uvedeny s tolerancí +/- 3 %!
Hmotnosti vč. příslušenství s tolerancí +/- 5 %!

Běžná cena 11 220,-
JUREK HOTEL 6
JUREK HOTEL 6
« zpět