Skip Navigation
CARBON, REINFORCEMENTS
END-PROTECTION
GRAFITE RACING BASE
GRIP-PROFIL, SCARABEO-TECH
LIGHT WOOOD-TECH
NO-WAX BASE
QUADRIAXIAL, AERO-TECH
RACING FINISHING
RACING-FLEX

Technologie skluzu běžek SKI TRAB

Tradice a zkušenost.
SKI TRAB nastartoval svou činnost díky intuici a nadšení Giacomo Trabucchi, který vyrobil svoje první pevné dřevěné lyže v roce 1946. Továrna SKI TRAB je situována v Bormio , což je proslulá lyžařská oblast v Itálii. Tato oblast se pyšní mnoha profesionály a vítězi, které dala světovému sportu. Již od počátku zde probíhala neustálá a nefalšovaná spolupráce s odborníky. To přispívalo a stále přispívá k realizaci konečného výrobku, který vyhovuje skutečným potřebám lyžařů. Rodina Trabucchi je v současnosti schopna nabízet specializované produkty, které jsou na vysoké technické úrovni. Tato skutečnost dělá SKI TRAB vedoucí firmou v oblasti rekreačního a závodního lyžování.
Technologie skluzu.
Prioritou většiny lyžařů na běžkách je vysoká rychlost lyže a její co nejmenší hmotnost. Technologie AERO QUADRIXIAL a SCARABEO TECH, které byly vymyšleny a vyrobeny v laboratořích firmy SKI TRAB, mohou přislíbit záruku co nejlepšího využití vložené energie v každém skluzu. Kvalita a tradice firmy je založena na péči, která je věnována každému detailu. Potřeby rekreačních běžkařů jsou uspokojovány se stejnou starostlivostí jako potřeby nejlepších závodníků. Přilnavost bočních stěn, ochrana zakončení skluznice proti poškození a konečné úpravy skluznice mohou být zmíněny jako příklad.

TECHNOLOGIE
GRIP-PROFIL, SCARABEO-TECH Tato technologie poskytuje maximální využití přilnavosti a stability. Je možné broušení hrany bez zásahu do struktury skluznice. QUADRIAXIAL, AERO-TECH Aramidové šestihranné jádro se používá k dosažení nízké váhy lyže v kombinaci s výbornou reaktivitou. RACING-FLEX Rozdílná ohebnost a pružnost odrazové plochy umožňuje nejlepším způsobem využití stability a rychlosti v lyžařské technice.
LIGHT WOOOD-TECH maximální spolehlivost a výkonnost je dosažena speciálním dřevěným jádrem, karbonovou výztuhou a přilnavým tvarem boční stěny.
CARBON, REINFORCEMENTS Několik výztuh z karbonu, skelné vaty zaručují pevnost, spolehlivost a výkonnost.
END-PROTECTION Ochrana nejchoulostivější části skluznice, což je její zakončení, je zajištěna pomocí obtažení skluznice až na horní stranu lyže.
GRAFITE RACING BASE Kvalita skluznice, vysoce prověřované a montované za studena, zajišťuje maximální délku skluzu.
RACING FINISHING Dokončovací práce na skluznici jsou jemně prováděny moderními prostředky tak, aby zrychlily lyži.
NO-WAX BASE Skluznice je rýhovaná speciální úpravou, kdy zřetelné zářezy zaručují výbornou přilnavost
TWO GROOVES Dvě drážky ve skluznici zaručují lepší stabilitu a ovladatelnost lyže.

SKATING
RACE AERO SKATING určeno pro vrcholové běžkaře, závodníky
Závodní lyže na bruslení s výborným skluzem a vysokou stabilitou. Mimořádně pružná, rozšířená komora, která je vytvořena pro lepší citlivost a ovládání lyží.
RACE JUNIOR SKATING určeno pro vrcholové běžkaře, juniory
RACE COMP SKATING určeno pro vrcholové běžkaře
Závodní lyže na bruslení s výborným skluzem a vysokou stabilitou. Tato lyže je vhodná pro lyžaře na výborné technické úrovni. Poskytuje maximální stabilitu a výbornou ostrost hran.
TEAM COMP SKATING určeno pro sportovní běžkaře
Tato lyže je vhodná pro lyžaře na výborné technické úrovni. Poskytuje maximální stabilitu a výbornou ostrost hran.

CLASSIC
RACE AERO CLASSIC určeno pro vrcholové běžkaře, závodníky
Závodní lyže na klasiku s výborným skluzem a maximální ovladatelností. Použitá QUADRIAXIAL AERO TECH technologie. Extrémně lehká lyže s krátkou a pružnou mazací komorou, která umožňuje výborné ovládání a skluz lyže.
RACE JUNIOR CLASSIC určeno pro vrcholové běžkaře, juniory
RACE COMP CLASSIC určeno pro vrcholové běžkaře
Lyže s výborným skluzem a maximální ovladatelností s krátkou a pružnou mazací komorou, která umožňuje výborné ovládání a skluz lyže.
TEAM COMP CLASSIC určeno pro sportovní běžkaře
Lehká lyže vysoce odolná proti opotřebení s výborným skluzem a maximální ovladatelností. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, boky jsou z polyethylenu, skluznice je syntetická.
TEAM COMP CLASSIC NO WAX určeno pro sportovní běžkaře
Lehká lyže vysoce odolná proti opotřebení s výborným skluzem a maximální ovladatelností. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, boky jsou z polyethylenu, skluznice je syntetická vroubkovaná .

TOURING
RS CROSS SKATING určeno pro běžkaře turisty a začínající bruslaře
Lyže na bruslení vhodná pro běžkaře začátečníky se základními zkušenostmi, kteří se chtějí zdokonalit v bruslařské technice. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, skluznice je syntetická a nabízí dobrý skluz.
RS CROSS CLASSIC určeno pro běžkaře turisty
Lyže na klasiku vhodná pro běžkaře turisty, kteří se chtějí naučit běžkařskou techniku. Lyže je velmi dobře ovladatelná a velice stabilní. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, skluznice je syntetická a nabízí dobrý skluz.
RS CROSS CLASSIC NO WAX určeno pro běžkaře turisty
Lyže na klasiku vhodná pro běžkaře turisty, kteří se chtějí naučit běžkařskou techniku. Lyže je velmi dobře ovladatelná a velice stabilní. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, skluznice je syntetická vroubkovaná a nabízí dobrý skluz.
TEAM COMBI určeno pro běžkaře turisty hledající universálnost
Velmi ovladatelná lyže COMBI je vhodná zejména na klasiku, díky přizpůsobivosti lyže. Konstrukce lyže je vyrobena z lehkého dřeva, skluznice je syntetická a nabízí dobrý skluz