Skip Navigation

GORE-TEX®

GORE-TEX® - tradiční materiál, který je synonymem pro vodotěsné a prodyšné textilie.

Materiály GORE-TEX® vznikají spojením vysoce kvalitních, pevných a vodoodpudivých tkanin s membránou GORE-TEX®, která jim propůjčuje:

* vysokou nepromokavost: kapka vody je 20 000krát větší než pór membrány GORE-TEX®. Tím pádem voda membránou nepronikne.

* prodyšnost: molekula vodní páry je 700krát menší než pór membrány GORE-TEX®, takže se tělesné výpary mohou volně odpařovat.

* větruodolnost: struktura membrány tvoří dokonalou ochranu proti větru a studenému vzduchu


Technologie materiálů GORE-TEX®
Co je to materiál GORE-TEX Materiály GORE-TEX® vznikají slaminováním naší membrány GORE-TEX® s vysoce odolnými textiliemi. Jejich 100 % nepromokavost je zajištěna speciální technologií podlepení švů.
Vystavíte-li jiné funkční textilie náročnému používání nebo častému praní, pravděpodobně brzy ztratí svou funkci. To však neplatí pro textilie GORE-TEX®. Je zaručeno, že zůstanou zcela nepromokavé, větruvzdorné a prodyšné po celou dobu životnosti výrobku.Nejste-li naprosto spokojeni s nepromokavostí, větruvzdorností či prodyšností svého oděvu GORE-TEX®, opravíme jej, vyměníme nebo vám vrátíme pořizovací cenu.
Veškeré oděvy a obuv GORE-TEX® poskytují záruku nepromokavosti Guaranteed to Keep You Dry™. Myslíme to vážně.
Technologie materiálů GORE-TEX®
Záruka nepromokavosti Guaranteed to Keep You Dry
Pokud máte jakýkoliv důvod ke stížnosti, vraťte výrobek do obchodu, kde jste jej zakoupili. Tam vám poradí, jak problém vyřešit.